Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00

Ремонт холодильника на дому Луцьк

Холодильник - найнеобхідніша річ в домі. Він постійно використовується, тому, якщо він поламається, це одразу стає помітно. Отже, одразу звертайтеся до нас і замовляйте виклик майстра по ремонту холодильників у Луцьку додому, щоб полагодити цього вірного помічника.

У нас найдоступніші ціни по місту і області і ми надаємо сервіс на всі види побутових холодильників. Наші майстри одразу визначать причину поломки і спробують відремонтувати холодильник на дому, якщо ремонт не потребуватиме, наприклад, розтину корпусу.

Ми гарантуємо вам використання запчастин, що сертифіковані в Україні, а також оперативність і якість.

Основні проблеми в роботі холодильника можна визначити, коли можна почути певні шуми. При низькій напрузі реле дає ефект "базікання. Якщо двигун працює деякий час, а потім зупиняється, це може означати проблеми з реле. Якщо пахне горілим і гріється передня панель, можливо, треба зачистити та перепаяти контакти кнопок панелі керування. Якщо холодильник не вмикається, иожливо, вийшов з ладу компресор. Також міг зноситися ущільнювач, зламатися термостат або термодатчик, модуль управління. Дуже поширена причина - засмітилася капілярна трубка. 

Якщо відкрити двері і не запалюється світло, то проблема може бути не в комутаторах, а в живленні. Якщо світло горить, але холодильник не працює, а морозильна камера має ознаки плавлення, знайте, що проблема в двигуні або його перемиканні.

Більшість таких проблем не вирішити самому, тому телефонуйте в наш сервісний центр, щоб ми могли провести ремонт холодильника на дому в Луцьку. Обіцяємо, що ціни і якість наших робіт вас приємно здивують! Ми виконуємо ремонти на суму від 150грн. Майстер виїжджає до вас одразу після того, як ми отримали заявку на ремонт. Виїжджаємо за місто в радіусі 40 км.

Ви можете залишати відгуки щодо якості виконаних робіт на нашому сайті. Наші майстри можуть прийняти рішення забрати техніку в майстерню, якщо планується проведення масштабного ремонту, але зазвичай ми ремонтуємо техніку на дому.

ремонт холодильника луцк, луцк ремонт холодильников на дому, ремонт холодильников на дому луцк, луцк мастер по ремонту холодильников, вызов мастера по ремонту холодильников луцк, ремонт холодильников в луцке, ремонт холодильника луцк
Будівник © 2016 - 2022