Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00

Ремонт холодильників

Види поломок холодильника бувають різні і справжню причину може встановити лише досвідчений фахівець, але деякі поломки ми таки можемо вказати. Наприклад, якщо холодильник не включається, спочатку перевірте напругу та контакти, можливо, проблема в цьому. Якщо холодильник працює, але всередині  немає світла, можливо, вийшла з ладу лампочка освітлення або несправний дверний вимикач. Якщо в холодильній камері замерзають продукти, можливо, неправильно налаштований терморегулятор або ж він взагалі вийшов з ладу - викликайте фахівця, щоб встановив причину поломки.

Також можливо, що в приміщенні, де розташований агрегат, надто низька температура або витікає холодоагент - тоді цю несправність треба полагодити якомога швидше. Якщо холодильна/морозильна камера не функціонує при працюючому компресорі, треба перевірити капілярну трубку або пускозахисне реле. Якщо капілярна трубка засмітилася - її треба прочистити, а реле замінити. Фахівці перевіряють і засмічення фільтра осушувального патрона, який також може бути причиною того, що ваш холодильник перестав працювати.

Ще трапляється, що холодильна/морозильна камера не працює і не працює компресор. В такому разі, крім перевірки терморегулятора та реле, треба перевірити роботу самого компресора і ще подивитись, чи не витікає фреон. Якщо на стінках морозильної камери утворюється іней, перевірте, чи щільно зачиняються дверцята. Якщо з цим все добре - викликайте майстра, щоб перевірити, чи циркулює повітря в морозильній камері.

Якщо холодильник став погано охолоджувати продукти, перевірте, чи не стоять поблизу нього нагрівальні прилади. Якщо ні - треба перевірити, чи не витікає фреон.

Наш сервісний центр виконує ремонт холодильників, морозильник камер на льодогенераторiв як вітчизняних, так і зарубіжних марок. Звертайтеся до нас, якщо:

  • Холодильне відділення недостатньо охолоджується;
  • Холодильне відділення надмірно охолоджується;
  • Холодильник шумно працює (стукає, гуде, деренчить);
  • У морозильній камері намерзає лід;
  • Немає внутрішнього освітлення;
  • Підтікає і застоюється вода;
  • Холодильник не охолоджується при працюючому / непрацюючому компресорі;
  • Холодильник відключається через кілька секунд після запуску.

Найбільш популярні виробники холодильників

Вітчизняні виробники: Атлант, Stinol, Бірюса, Дніпро, Nord

Литовські марки: Snaige

Німецькі виробники: Indesit, Bosch, Liebherr, Siemens, AEG

Американські виробники: Whirlpool

Японські виробники: Toshiba, Sharp, Hitachi, Panasonic

Корейські марки: Daewoo, Samsung, LG

Шведські виробники: Electrolux

Італійські виробники: Smeg, Ardo,  Zanussi, Hotpoint, Ariston

Інші популярні марки: Beko, Gorenje, Vestfrost, Swizer


Працюємо як з приватними замовниками, так і з підприємствами. Всі необхідні документи надаємо.

Будівник © 2016 - 2021