Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00

Ремонт колонок, котлів

В умовах сучасного життя кожен замислюється про те, як максимально економічно опалювати своє житло. Газове автономне опалення - оптимальне рішення на сьогоднішній день. Ви самі вирішуєте, до якої температури і в які дні прогрівати ваш будинок в зимовий період. Залежно від потреб ваш вибір зупиняється або на одноконтурному напольному котлі, що використовується тільки для обігріву приміщення, або на двоконтурному - який, крім тепла в будинку, працює ще і для нагріву води для ванної кімнати та кухні, замінюючи тим самим газову колонку або бойлер .

Якщо ви відмовилися від централізованого опалення або проживаєте в приватному будинку і установили котел, пам'ятайте, що це не просто побутовий пристрій, а техніка, що потребує регулярного догляду і пильної уваги. Не ігноруйте проблему, якщо вона з'явилася - навіть, якщо вона ніяк не впливає на функціонал котла. Газовий котел повинен працювати безшумно і включатись відразу. Якщо газовий котел почав "бахкати" в момент включення, не реагує з першого разу на включення гарячої води або почав працювати не так як зазвичай - викликайте нашого майстра!

Наші майстри проводять технічне обслуговування котлів та колонок, чистку теплообмінників і профілактику газового котла перед опалювальним сезоном.

Наш сервісний центр проводить ремонт газових колонок, газових котлів по всіій території України. Можливі поломки, при яких відразу варто викликати кваліфікованого газівника з порталу "Будівник":

  • немає іскри;
  • іскра проходить повз запальник;
  • полум'я не загоряється;
  • полум'я гасне після того, як відпустили кнопку розпалювання;
  • неможливо відрегулювати тиск;
  • пальник не розпалюється;
  • котел капає, з котла тече вода;
  • є проблеми з платою, автоматикою;
  • температура води не відповідає заданій.

Ми часто виявляємо при діагностиці перегорілі мікросхеми, протікання, несправні мотори, розірвані насоси і бачимо, що багато хто з цих поломок можна було запобігти при професійному монтажі техніки. Крім цього, важливо стежити за справністю стабілізаторів напруги, бажано використовувати зовнішні фільтри для води і чистити фільтри котла - це значно продовжує термін служби побутової техніки.

Звичайно, іноді техніка виходить з ладу через зовнішні причини. Крім того, у багатьох моделей є свої відчутні недоліки. Тому при будь-якій підозрі на несправність - телефонуйте нашим майстрам. Відразу, не відкладаючи - адже дрібні поломки можуть привести до інших, більш дорогим. Ми чітко обговорюємо час візитів і вартість ремонту. Наші майстри виконують ремонт побутової техніки на дому вже при першому візиті, тому діагностика у нас безкоштовна. В особливо складних випадках і в випадках, коли робота буде надто брудною, ми пропонуємо забрати техніку в майстерню, але найчастіше це не потрібно.

Пам'ятайте, що своєчасна профілактика газового обладнання завжди дешевше, ніж ремонт або покупка нового! Телефонуйте! Ми працюємо без вихідних, щоб у вашому домі завжди було тепло!

Ми працюємо як з підприємствами / організаціями, так і з приватними особами. Всі необхідні документи надаємо.Популярні виробники котлів та колонок

Українські марки: Aton, Atem, HeatLine, NovaTec, Ross.

Німецькі марки: Buderus, Vaillant, Viessmann, Wolf, Bosch - якісні, надійні, дорогі.

Італійські марки: Alpha, Аriston, Вахi, Вегеttа, Electrolux, Fеrrоli, Fondital, Sime, Westen - зручні, компактні, доступні за ціною.

Корейські марки: Kiturami, Lotte, Navien - мають якісні системи безпеки і авто-контролю.

Французькі марки: De Dietrich, Chappee, Frisquet, Saunier Duval - зручні, компактні і надійні, дорогі.

Японські марки: Rinnai - мають якісну систему авто-контролю.

Турецькі марки: Demrad (Demir Dokum) - доступні за ціною і прості в використанні.

Кітайські марки: Nobel, Termal, Sensei.

Чеські марки: Dakon, Mora.

Словацькі марки: Protherm.

Польські марки: Kospel.

Бельгійські марки: ACV.

Іспанські марки: Roca.


Будівник © 2016 - 2022