Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00
  • Ремонт газових колонок, котлів в Чернівцях
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг: 1            5

Ремонт газових колонок, котлів в Чернівцях - 150 грн

Газова колонка або газовий котел самий незамінний побутовий прилад в будинку! Звичайно, газова колонка або котел можуть виходити з ладу, як будь-який прилад. Причини поломки газової колонки можуть бути самими різними. Наприклад, якщо колонка несподівано вимикається, причина може бути в неякісному монтажі або в колонці просто пропала тяга. Справжню причину встановити може лише досвідчений майстер. Або, коли колонка забивається, газ починає горіти жовтим полум'ям і це свідчить про те, що час її почистити.

Якщо раптом на колонку подається слабкий потік води або на теплообміннику утворюється накип, то вона може перегріватися. При порушенні проводки може проходити не в тому місці іскра і не розпалюється пальник. Колонка виходить з ладу також, якщо вийшли з ладу датчики, мотор або порушена робота системи газ-контроль.

Врешті, гарантійне обслуговування у всіх колонок і котлів закінчується, і якщо поломка сталася саме після закінчення гарантії, то доводиться шукати компанію або приватних майстрів, які б займалися ремонтом котлів.

Якщо ви помітили, що не працює котел або колонка - дзвоніть нам та викликайте майстра! Ми займаємось ремонтом газових колонок, котлів в Чернівцях, ремонтуємо і проводимо чистку газових колонок, котлів  вітчизняних  і зарубіжних марок. Марки котлів, які ми ремонтуємо, можна знайти на цій сторінці. Але навіть якщо ви не знайшли вашу модель котла - зверніться до наших операторів і вони ж радістю вам допоможуть. До того ж, це безкоштовно.

ремонт котлов черновцы, ремонт колонок черновцы, газовщик черновцы, мастер по ремонту котлов черновцы, черновцы ремонт котлів, ремонт газовых котлов черновцы, ремонт газовых колонок черновцы, ремонт газовых котлов черновцы на дому, ремонт газовых котлов черновцы

Рекомендуємо

Будівник © 2016 - 2021