Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00
  • Ремонт газової колонки BOSCH, котла BOSCH в Кривому Розі
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг: 1            5

Ремонт газової колонки BOSCH, котла BOSCH в Кривому Розі - 150 грн

Частіше за все ви розумієте, що газова колонка несправна, коли немає іскри або вона проходить повз запальника. Треба викликати майстра, якщо полум'я запальника не світиться взагалі або гасне відразу після того, як ви відпустили кнопку запала. Терміновий ремонт потрібен, якщо не регулюється тиск газу або якщо пальник взагалі не розпалюється. Термінова діагностика потрібна, якщо кран гарячої води закритий, а колонка працює. Також має насторожити, якщо запальник горить жовтим полум'ям. У таких випадку дуже важливо якнайшвидше викликати майстра для усунення поломки - особливо, якщо в будинку діти!

Схожі ознаки поломки справедливі і для газового котла. Якщо є сторонні шуми, незвичні для вас або голосно працює насос - це повинно насторожити. Терміново викликайте фахівця, якщо бачите, що корпус котла перегрівається, але температура води залишається низькою.

Газова колонка забезпечує нас теплою водою, котел нагріває теплу воду і дозволяє опалювати приміщення незалежно від комунальних служб. І коли ці прилади виходять з ладу - це завдає неприємностей власникам - адже купувати і встановлювати новий котел часто досить дорого. Але вихід є!

По-перше, газова колонка або котел потребують своєчасної діагностики, яку краще проводити хоча б раз на два роки. І по-друге, ці прилади підлягають ремонту - а це в рази дешевше, ніж установка нового котла або колонки.

Ми пропонуємо послугу ремонт газової колонки BOSCH в Кривому Розі, установка газової колонки BOSCH в Кривому Розі, ремонт газового котла BOSCH в Кривому Розі, установка газового котла BOSCH в Кривому Розі за ціною від 150грн, що доступно кожному. Працюємо з підприємствами та приватними особами.  

Не затягуйте з ремонтом, якщо котел не запалюється або працює після включення всього кілька секунд. Телефонуйте і викликайте майстра, якщо помітили, що витікає вода з нижньої частини котла - такого бути не повинно. Можливо, ви побачите на дисплеї номер помилки - в такому випадку повідомте його майстру. Якщо ваш котел або колонка перестав працювати - телефонуйте нам і викликайте майстра! Ми працюємо без вихідних! Ми проводимо ремонт і діагностику газових колонок, котлів BOSCH в Кривому Розі. Також ми проводимо чистку газових колонок, котлів всіх марок і моделей. Марки техніки, яку ми ремонтуємо, можна знайти на цій сторінці. Але навіть якщо ви не знайшли вашу модель котла - зверніться до наших операторам і вони ж радістю вам допоможуть. До того ж, це безкоштовно.

ремонт газовой колонки bosch кривой рог, ремонт газового котла кривой рог, ремонт колонки кривой рог, обслуживание котла кривой рог, кривой рог ремонт котлов, ремонт газовых колонок кривой рог, ремонт колонок кривой рог, ремонт газовой колонки бош кривой рог, ремонт газового котла бош кривой рог, ремонт колонки бош кривой рог, ремонт котла бош кривой рог

Рекомендуємо

Будівник © 2016 - 2021