Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00
  • Ремонт газової колонки, котла GREENTERM в Кривому Розі
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг: 1            5

Ремонт газової колонки, котла GREENTERM в Кривому Розі - 150 грн

Якщо ви помітили, що ваша колонка перестала працювати, або ж котел став протікати, погано гріти воду, шуміти при роботі - це привід викликати майстра і зробити діагностику. Бо причин несподіваних збоїв в роботі є багато і ви можете виявити їх по наступним ознакам: немає іскри або вона проходить повз запальника. Полум'я запальника не світиться взагалі або гасне відразу після того, як ви відпустили кнопку запала. Не регулюється тиск газу або якщо пальник взагалі не розпалюється. Має насторожити, якщо є сторонні шуми, незвичні для вас або голосно працює насос. Терміново викликайте фахівця, якщо бачите, що корпус котла перегрівається, але температура води залишається низькою.

Термінова діагностика також потрібна, якщо кран гарячої води закритий, а колонка працює. Зверніть увагу, якщо запальник горить жовтим полум'ям. У таких випадках дуже важливо якнайшвидше викликати майстра для усунення поломки - особливо, якщо в будинку діти!

Газова колонка забезпечує нас теплою водою, котел нагріває теплу воду і дозволяє опалювати приміщення незалежно від комунальних служб. І коли ці прилади виходять з ладу - це завдає неприємностей власникам - адже купувати і встановлювати новий котел часто досить дорого. Але вихід є!

По-перше, газова колонка або котел потребують своєчасної діагностики, яку краще проводити хоча б раз на два роки. І по-друге, ці прилади підлягають ремонту - а це в рази дешевше, ніж установка нового котла або колонки.

Ми пропонуємо послугу ремонт газової колонки GREENTERM в Кривому Розі, установка газової колонки GREENTERM в Кривому Розі, ремонт газового котла GREENTERM в Кривому Розі, установка газового котла GREENTERM в Кривому Розі за ціною від 150грн, що доступно кожному. Працюємо з підприємствами та приватними особами.  

Не затягуйте з ремонтом, якщо котел не запалюється або працює після включення всього кілька секунд. Телефонуйте і викликайте майстра, якщо помітили, що витікає вода з нижньої частини котла - такого бути не повинно. Можливо, ви побачите на дисплеї номер помилки - в такому випадку повідомте його майстру. Якщо ваш котел або колонка перестав працювати - телефонуйте нам і викликайте майстра! Ми працюємо без вихідних! Ми проводимо ремонт і діагностику газових колонок, котлів GREENTERM в Кривому Розі. Також ми проводимо чистку газових колонок, котлів всіх марок і моделей. Марки техніки, яку ми ремонтуємо, можна знайти на цій сторінці. Але  навіть якщо ви не знайшли вашу модель котла - зверніться до наших операторам і вони ж радістю вам допоможуть. До того ж, це безкоштовно.

ремонт газовой колонки greenterm кривой рог, ремонт газового котла кривой рог, ремонт колонки  кривой рог, обслуживание котла кривой рог, кривой рог ремонт котлов, ремонт газових колонок кривой рог, ремонт колонок кривой рог, ремонт газовой колонки гринтерм кривой рог, ремонт газового котла гринтерм кривой рог, ремонт колонки гринтерм кривой рог, ремонт котла гринтерм кривой рог

Рекомендуємо

Будівник © 2016 - 2021