Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00
  • Ремонт пральних машин LG в Кривому Розі
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг: 1            5

Ремонт пральних машин LG в Кривому Розі - 150 грн

Пральна машинка - необхідна складова будь-якої квартири, яка економить багато часу і зусиль господарям - особливо, якщо родина велика або в домі немає теплої води. Але вона має свій термін служби і може часом виходити з ладу. Якщо ваша пральна машина зламалась і ви не можете самі відвезти її в сервісний центр - звертайтесь до нас і викликайте кваліфікованих майстрів, які готові приїхати до вас додому і поремонтувати вашу помічницю без перевезень та перепідключень.

Найперше, що має викликати занепокоєння - наявність сторонніх шумів при пранні. Якщо ви помітили, що пральна машинка шумить, гримить, стукає - треба перевірити цілісність ременя. Не намагайтеся зробити це самі - краще викликайте майстра. Для цього Вам варто лише зателефонувати до нашого сервісного центру і наш майстер в той же день допоможе усунути неполадку.

Інші види поломок: машинка не включається, чути запах горілої проводки, постійно блимає індикатор - можливо, пов'язані з цілісністю плати керування. Якщо не обертається барабан, машинка погано віджимає білизну, не відкривається люк - це механічні пошкодження. Але для того, щоб встановити справжню причину поломки, необхідно звернутися до досвідченого майстра.

Ремонт пральних машин LG в Кривому Розі на дому виконують майстри-професіонали. Це зручно і суттєво заощаджує Ваш час і гроші, які б ви витратили на перевезення пральної машини в сервісний центр. Ми проводимо ремонт і діагностику пральних машин всіх марок і моделей. Марки пральних машин, які ми ремонтуємо, можна знайти на цій сторінці.

Але навіть якщо ви не знайшли вашу модель пральної машини - зверніться до наших операторів і вони з радістю вам допоможуть. До того ж, це безкоштовно. Приємно також, що за умови проведення ремонту вашої техніки ДІАГНОСТИКА БЕЗКОШТОВНО! А крім діагностики та ремонту наші фахівці проконсультують вас в питаннях щодо правильної експлуатації та доглядом за пральною машинкою, щоб в майбутньому уникнути різного роду поломок.

ремонт пральних машин кривой рог, мастер по ремонту стиралок кривой рог, стиралки ремонт кривой рог, ремонт стиралки на дому кривой рог, ремонт стиральной кривой рог, ремонт техники кривой рог, майстер ремонт пральних кривой рог, кривой рог ремонт пральних машин, мастер ремонт стиралок кривой рог

Рекомендуємо

Будівник © 2016 - 2021