Ваша техніка - наш ремонт! (095) 257-94-66, (068) 760-07-50, (063) 411-31-10
  • пн-нд, з 8:00 до 20:00
  • Ремонт телевізора в Кривому Розі
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг: 1            5

Ремонт телевізора в Кривому Розі - 150 грн

Телевізор позбавляє нас від нудьги і дає можливість отримувати інформацію про навколишній світ. Сучасні телевізори мають хорошу якість зображення, великі розміри і коштують недешево. Тому при поломці телевізорів їх власники звертаються до нас з проханням допомогти їм з ремонтом і ми висилаємо на будинок майстра.

Ми часто чуємо скарги на те, що телевізор не включається, довільно вимикається або включається із затримкою. Наші майстри приймають заявку на ремонт, якщо чують, що техніка не реагує на сигнали пульта управління. Ми виїжджаємо на діагностику, якщо нам кажуть, що не екрані несподівано пропадають кольору, відсутній звук або сніжить екран. У таких випадках, можливо, треба перепаяти плату, замінити резистори, конденсатори та ін. І це під силу тільки кваліфікованому майстру.

Тому, якщо немає зображення або зображення не на весь екран, якщо не працюють кнопки на панелі телевізора і блимає індикатор, по екрану йдуть вертикальні смуги або є інші перебої в роботі телевізора - не відкладайте з ремонтом - звертайтеся до нас, адже маленька поломка може в надалі привести до більш серйозної проблеми! Ремонт телевізора в Кривому Розі до нашого сервісного центру - це просто!

Ми ремонтуємо телевізори будь-яких моделей. Наші майстри ремонтують рідкокристалічні (РК, LCD, LED), плазмові і телевізори моделі. Ви можете довірити їм вашу техніку, адже вони мають багаторічний досвід, використовують тільки якісні запчастини та виправлять поломку швидко, якісно, ​​недорого і з гарантією! Майстер по ремонту телевізорів приїде до Вас додому в строго певний час, проведе діагностику поломки, визначить причину і спробує її усунути у вас вдома, якщо ремонт не зажадає перепайки плати і придбання нових деталей - в такому випадку, можливо, доведеться відвезти телевізор в майстерню!

У будь-якому випадку, ми надаємо безкоштовну консультацію. Наш оператор уважно Вас вислухає, зорієнтує Вас про можливу вартість ремонту і відразу направить до Вас кваліфікованого майстра. Ремонт в нашому сервісному центрі коштує від 150 грн, що доступно кожному. Телефонуйте, задавайте ваші питання - і нехай ваша техніка вас тільки радує.

Ремонт телевізора кривой рог, ремонт плазменных телевизоров, ремонт телевизоров кривой рог, ремонт телевизоров на дому, ремонт телевизоров в кривой роге, ремонт телевизоров кривой рог ремонт телевизоров мастер, майстер ремонт телевізорів кривой рог, ремонт телевизора кривой рог

Рекомендуємо

Будівник © 2016 - 2021